Preparaty Pregna Plus i Pregna 250DHA jak najbardziej przeznaczone są do stosowania jednocześnie.

  • Pregna Plus to zestaw najważniejszych składników dla kobiet w ciąży (Kwas foliowy, wit. D, jod, żelazo, DHA z rodziny kwasów omega-3) w zalecanych ilościach.
  • Pregna DHA zawiera DHA w ilości 250 mg w jednej kapsułce.
  • Ze względu na niskie spożycie ryb Polsce, rekomenduje się jednoczesne stosowanie preparatów Pregna Plus oraz Pregna 250 DHA w celu uzupełnienia zwiększonego zapotrzebowania na DHA w okresie ciąży i laktacji.

Suplementacja Pregna 250DHA jest ustalana indywidualnie przez lekarza prowadzącego, na podstawie wywiadu w zależności od spożycia ryb w diecie.

Do produkcji preparatu Pregna Plus oraz Pregna 250 DHA stosowana jest żelatyna wołowa.

Do produkcji preparatu Pregna 250 DHA stosowany jest starannie dobrany, wysoko oczyszczony olej rybi. Olej ten, pochodzący od renomowanych dostawców, pozyskiwany jest z ryb gatunku: Makrelowate.

Kapsułki z linii Pregna nie są przeznaczone do rozpuszczania w wodzie, ale bezpośrednio do połknięcia, dlatego nie rekomendujemy ich rozpuszczania.

Preparaty Pregna Plus i Pregna 250 DHA są bezglutenowe.

Preparaty Pregna Plus i Pregna 250 DHA nie zawierają skrobi pszennej.

Każda partia produktu jest zgodna ze specyfikacją produktu, która dopuszcza niewielkie odchylenia np. w wielkości kapsułek czy też jej kolorze. Zakupione produkty marki Pregna są pełnowartościowe a zawartość kwasu DHA jest na poziomie 250 mg/kapsułkę.

Pregna START - nowośćPregna START

Pregna START to suplement diety dla kobiet planujących ciążę, zawierający rekomendowane składniki: kwas foliowy, jod, witaminę D, cynk oraz witaminę B6.

Poznaj Pregna START
Pregna PLUS

Pregna PLUS to suplement diety dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, zawierający rekomendowane składniki: kwas foliowy, żelazo, jod, witaminę D oraz kwas omga-3, DHA.

Poznaj Pregna PLUS
Pregna PLUS

Pregna 250 DHA to suplement diety dla kobiet w ciąży, zawierający kwas omega-3, DHA wspomagający rozwój mózgu dziecka.

Poznaj Pregna 250 DHA
Pregna START - nowośćPregna Vomi

Pregna Vomi to suplement diety dla kobiet, które odczuwają dyskomfort w postaci umiarkowanych mdłości związanych z ciążą, zawiera wyciąg z kłącza imbiru, witaminę B6 oraz magnez.

Poznaj Pregna Vomi
* Stanowisko Zespołu Ekspertów PTG w zakresie suplementacji witamin i mikroelementów podczas ciąży. Ginekol. Pol. 2014, 82, 550-553; Wytyczne suplementacji witaminą D dla Europy Środkowej. Endokrynol. Pol. 2013: Vol 64, Nr 4, 319-327